Сайт вебмастеров .

Главная Новости

Сучасна методика лікування карієсу

Опубликовано: 01.02.2018

Лікування карієу

З таким патологічним та розповсюдженим захворюванням, як карієс зубів, стоматологам доводиться мати справу щодня. На жаль, пацієнтами стають як дорослі, так і малеча.

Фактори, що сприяють розвитку захворювання

Утворення нальоту безпосередньо залежить від опірності організму і стану природного захисту. Тобто, якщо у вас ослаблений імунітет, то бактерії будуть активно розвиватися та розмножуватися і навпаки. Кожна людина повинна знати, які існують причини і ознаки карієсу. Фахівці виділяють декілька основних та додаткових факторів, що сприяють розвитку хвороби ротової порожнини:

 • поява карієсогенних мікроорганізмів;

 • залишки їжі;

 • спадковість;

 • невелика кількість та низька швидкість секреції слинних залоз;

 • неправильний режим харчування.

До основних ознак того, що вам потрібно негайно відвідати стоматолога з метою лікування карієсних зубів і встановлення пломб, відносять появу таких подразників:

 • термічних (холодна рідина);

 • хімічних (солодка, кисла їжа).

Біль виникає тільки при наявності будь-якого подразника. Якщо каріозна порожнина глибока, то больові відчуття можуть виникати в процесі розжовування твердої їжі.

Методи та етапи лікування

Насамперед, фахівець визначає стадію й форму захворювання і тільки тоді пропонує методи лікування карієсу. При наявності стадії середніх або глибоких каріозних порожнин, лікар проводить знеболювання, чистку каналів, ураженого «дупла», після чого наносить пломбувальний матеріал.

На сьогодні існує два способи лікування карієсу:

 1. Використання лазера. Є сучасним безболісним методом, за допомогою якого опромінюються хворі зуби.

 2. Застосування озону. В стоматології вважається новою німецькою методикою, яка полягає в фіксації ковпачка з озоном на хворому зубі. Таким чином, всі віруси та бактерії знищуються. Пломби, бормашина, а також анестезія не потрібні в процесі лікування карієсу таким способом.

Важливу роль відіграє матеріал, з якого виготовляють пломби. За допомогою нових композитних матеріалів можна повернути привабливий зовнішній вигляд і основні функції зуба. Чим швидше затвердіє пломба, тим швидше відбувається лікувальний процес. Також багато залежить від лікаря-стоматолога та його професійних навичок.

Зверніть увагу на відгуки пацієнтів. Для того, щоб подивитися на рейтинг лікарів у місті, введіть запит «стоматолог львів». Вибирайте перевірених фахівців, серед яких працівники стоматологічної клініки Ельвіри Безвушко.

Як запобігти появі каріозних плям

Існує профілактика карієсу, яка може допомогти попередити появу хвороби. Полягає вона в наступних діях:

 1. Щоденне чищення ротової порожнини (після кожного прийняття їжі) з використанням пасти, що містить фтор та іригатор.

 2. Відвідування стоматолога один раз на 6 місяців.

 3. Обмеження споживання солодкого.

Карієс — це руйнування зуба, яке починається із розчинення мінеральних речовин та приводить до знищення твердих тканин, а також до утворення порожнини. Якщо дотримуватися простих правил, приведених вище, то можна скоротити комплексне лікування зубів до ремінералізуючої терапії.

Адреса клініки: м.Львів, вул.Ш.Руставелі 32/1,

тел. (032) 276-76-38, (097) 682-83-82, (093) 483-63-54.

Години роботи: пн - пт 9.30-19.00, сб - за попереднім записом

Наш сайт: http://elvirabezvushko.com.ua

rss