Сайт вебмастеров .

Главная Новости

Підказки, як перетворити хобі в успішний бізнес

Опубликовано: 15.02.2022

Дуже часто люди втрачають інтерес до своєї роботи, але перейти на новий рівень і стати професіоналом у справі, що була лише хобі, дуже страшно. Цей страх нормальний та нехай не стане на заваді досягнення цілі. Пропонуємо кілька дієвих підказок, як перетворити сьогоднішнє хобі на завтрашній успішний бізнес.

  1. Приготуйтесь втратити хобі

Так, все вірно написано, адже успішний керівник бізнесу повинен вміти делегувати свої повноваження. Будьте готові до того, що при рості клієнтської бази, прийдеться займатись управлінням, а не самою роботою. До прикладу, якщо ви шиєте іграшки, то з великою кількістю замовлень, самостійно справитись просто нереально. І це можна сказати про будь-яку сферу, чи це приготування обідів, чи плетіння покривал. Треба підготуватись до шаленого росту та делегування повноважень. З іншим настроєм і починати не варто.

2. Поставте перед собою чітку ціль та терміни

Дуже часто люди не вміють згрупуватись, все відкладаючи на примарне «завтра». Якщо ж справді є бажання почати власну справу, то тут не повинно бути ніяких завтра, лише тут і зараз. Заплануйте продати 30 іграшок за місяць, створивши промоакції, скориставшись рекламою чи просто розказавши про себе у соціальних мережах. Зверніть увагу, що не слід картати себе, якщо раптом не все склалось одразу так, як заплановано, але все ж план чіткий та зрозумілий повинен бути!

3. Виділіть бюджет для розвитку

Не буває власної справи, в яку не треба вкладати капіталу. Виділіть бюджет, який готові вкласти вже і сьогодні та розпишіть чітко кошторис, куди він буде спрямований. Адже без цього затрати будуть ще більшими і неконтрольованими, що є першою причиною занепаду власної справи. Ви повинні знати навіть такі дрібниці, як «яка на таксі в Харкові ціна» і чи вигідно відправити замовлення з ними чи краще скористатись службою доставки. Кожна деталь, як необхідна для створення вашого продукту повинна бути прорахована, як і затрати енергії та часу. Без цього ніяк.

4. Довіртесь професіоналам там, де це необхідно

Запуск реклами на місцевому рівні, розвиток соцмереж, замовлення реклами у блогерів – все це часом може здаватись простим, але це не так. Тому наполегливо радимо звертатись за допомогою до професіоналів у цій справі. Вони зароблять гроші у вас, а ви – завдяки їхнім зусиллям. Це взаємовигідна праця, яка однозначно окупиться.

5. Зосередьтесь на одній цілі та будьте скрупульозними

Важливо поставити чітку ціль та втілювати її не просто на всі сто, а на всі двісті! Адже для того аби виробити довіру до свого продукту, треба чимало зусиль. Важливо не просто успішно запуститись з допомогою професіоналів, важливо втриматись та рости. Тільки скрупульозність та пристрасть до своєї справи допоможуть у цьому. Обирайте найкращі матеріали, кращих працівників та упакування, попіклуйтесь про те, щоб усе було доставлено в обговорені терміни та не коштувало надто дорого для клієнтів. Наприклад, якщо це крихкий товар, а у вас ще немає власного водія, то краще обрати таксі, ціна вища, ніж у доставці, але й гарантій довести все цілим – більше.

Про те, що слід буде багато працювати та на певний час забути про вихідні та свята, навіть говорити не будемо. Це слід розуміти від самого початку. Проте нехай вас не лякає така перспектива, адже це дозволить досягти поставленої цілі, а часом і більше.

rss